O blogu/kontakt

Cześć, oto blog Kultura Staroci, który traktuje o muzyce. Na blogu zamieszczane są głównie recenzje, wywiady, relacje z koncertów.

Blog założyłem w 2012 roku, a jego nazwa nawiązywała do tego, że dzieliłem się wówczas na blogu głównie tekstami związanymi z diggingiem po pchlich targach, halach targowych i giełdach staroci. W międzyczasie koncepcja bloga nieco się zmieniła - zawęziłem swoje zainteresowania przede wszystkim do muzyki, ale nazwa jak była, taka jest.

Jest mi bardzo miło, że tutaj zajrzałeś/aś. Jeśli chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami zachęcam do komentowania pod poszczególnymi postami. Jeśli jesteś artyst(k)ą, wydajesz muzykę i chcesz się nią podzielić, wówczas możesz śmiało napisać. Jeśli prowadzisz label wówczas możesz informować mnie o swoich wydawnictwach. Jeśli jednak zechciałbyś podzielić się swoimi nagraniami, to ponad linki do soundclouda czy bandcampa cenię sobie pliki, które mogę pobrać i dzięki temu dokonać odsłuchu niezależnie od tego, czy jestem w zasięgu sieci czy też nie oraz wydania fizyczne. Jeśli chcesz mi wysłać na swój koszt kasetę czy płytę będzie mi niezmiernie miło - będzie mi nawet milej wtedy gdy zatrzymasz dla siebie wydawnictwo, po to, aby je sprzedać i czerpać pożytki ze swojej twórczości.


Z uwagi na to, że w ciągu tygodnia otrzymuję sporo rzeczy do przesłuchania, a przesłane linki do bandcampa, fizyczne nośniki, czy to press packi czytam/słucham niemal zawsze, nie jestem w stanie obiecać, że przygotuję recenzję, tym bardziej, że niestety nie zawsze na recenzję znajduję czas. Dlatego z góry przepraszam tych, którzy mają wobec mnie jakieś szczególne oczekiwania.

Bloga można obserwować również na Facebooku oraz na Soundcloudzie.

Jeszcze raz dziękuję za poświęcony Kulturze Staroci czas. Możesz śmiało do mnie pisać w sprawach wszelakich na adres:

maciej.wirmanski@gmail.com.

Pozdrawiam,
Maciej Wirmański, Kultura Staroci.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz